شرکت شیرآلات سایه در سال 1376  تاسیس شده و تاکنون در توليد تخصصی شيرآلات پيسوار و شيرشيلنگي و سپس شير لباسشويي فعالیت دارد. محصولات سايه حاصل بيش از دو دهه تجربه تخصصي در توليد شيرآلات پيسوار و شير شيلنگي مي­باشد .

                                                                                                                                     

" خرید در سایه اعتماد "

شیرآلات سایه

مقایسه شیر شیلنگی 90 درجه با 45 درجه سایه

در این قسمت مقایسه شیر شیلنگی 2/1 موجود در بازار با شیر شیلنگی با خروجی 45 درجه در تصاویر نمایش داده شده است . قضاوت با شماست... 

مطالعه بیشتر...

مزيت خريد کالاي با کيفيت

همه مي­دانيم که نيروي انساني از نظر اقتصادي در کشورهاي دنيا يکسان نيست. کشورهاي عقب نگه داشته شده ارزان و در حال توسعه نيمه ارزان و توسعه يافته گران است.که لزوم بيان عوامل آن در اينجا نمي­باشد. به همين جهت مصرف کالاهاي کم کيفيت با قيمت ارزان در کشورهاي توسعه يافته خيلي کمتر از ديگر کشورها مي­باشد.

مطالعه بیشتر...

آشنايي با شيوه توليد تنه شير شيلنگي

همکار محترم گه گاه پرسشهايی در مورد اين موضوع که برخي کالاهاً ظاهراً خيلی شبيه هم هستند اما دليلی ندارد که قيمت آنها متفاوت باشد مطرح است البته اکثر همکاران ، استاد هستند ولی جهت تداعی موضوع چند مطلب به اطلاع رسانده مي­شود بعنوان نمونه تنه شير شيلنگی به چندين روش توليد مي­شود که مجال توضيح همه آنها نمي­باشد فقط به چند مورد اشاره مي­کنيم:

مطالعه بیشتر...

اطلاعاتي در مورد شيرآلات ساچمه اي

همان طور که مطلعيد شيرهاي ساچمه ­اي دوگروهند: الف- مصارف گازي ب- مصارف آبي.گروه الف- چون اجباراً بايد استاندارد باشند الزاما نکات فني در آنها رعايت مي­شود اما در گروه ب- چون مردم حساسيت زياد به آن ندارند برخي از توليد کنندگان نيز حساسيت کافي براي توليد اين گروه از شيرآلات نشان نميدهند مثال اگر شير پيسواري که روي کار بسته شده است پس از ۳ ماه از آب بندي خارج گردد کمتر کسي متوجه اين موضوع خواهد شد

مطالعه بیشتر...